Hořká čokoláda s mléčným srdcem
Kód: 1008
Kamenná prodejna
Možný osobní odběr

Doručení do 1-3 pracovních dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení (hořká čokoláda): kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový likér, emulgátor (sójový lecitin), přírodní vanilkový extrakt. Složení (mléčná čokoláda): kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaový likér, emulgátor (sójový lecitin, přírodní vanilkový extrakt. ZDOBENÍ: kakaové máslo, barvivo (E101, E120, E171, E172
Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně: 64% a 34%
Může obsahovat stopy sóji, mléka a suchých skořápkových plodů
Uchovávejte v suchu a chladu
| Hodnota | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | cca 2348 kJ / 561 kcal |
| Tuky | cca 40g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | cca 18g |
| Sacharidy | cca 39g |
| - z toho cukry | cca 30g |
| Bílkoviny | cca 8,2g |
| Sůl | cca 0,02g |
VŠE PEČLIVĚ A S LÁSKOU ZABALÍME ♥
- Všechno z objednávky pečlivě zabalíme do bublinkové fólie.
- Pevnou papírovou krabici vyložíme další bublinkovou fólií , aby v krabici pevně drželo a nehýbalo se. Když je třeba, použijeme další výplň.
- Krabici zalepíme, štítek nalepíme a krabici pošleme k vám



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hořká |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8595668400535 |
| Příležitost: | dárek, oslava, narozeniny, svátek, poděkování, ♥ |
| Choco Bonte: | hořká čokoláda, srdce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)