Choco Bonte MANDLE v mléčné čokoládě
Kód: 1029



Související produkty
Detailní popis produktu
Lahodná kombinace, kterou si zamilujete už po prvním soustu. Křupavé mandle obalené v hladké mléčné čokoládě nabízejí jemný a zároveň plný chuťový zážitek, který potěší malé i velké milovníky sladkostí.
Naše mandlová kolekce je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní mlsání nebo stylovou pozornost. Elegantní dárkové balení z ní dělá nejen výjimečnou dobrotu, ale i krásný dárek pro jakoukoli příležitost
Složení: poleva 67% (mléčná čokoláda EXTRA): cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitin a polyglycerolpolyricin-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar, pečetící a leštící látka ( glukózový sirup, arabská guma, šelak, rostlinný olej), mandle 33%
Obsah kakaové složky v mléčné čokoládě min: 32%
Může obsahovat složky sóji a další suché skořápkové plody
Uchovávejte v chladu a suchu
| Hodnota na 100g | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | cca 2376 kJ / 568 kcal |
| Tuky | cca 40,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | cca 16 g |
| Sacharidy | cca 40,1 g |
| z toho cukry | cca 33,5 g |
| Bílkoviny | cca 13,2 g |
| Sůl | cca 0,17 g |
VŠE PEČLIVĚ A S LÁSKOU ZABALÍME ♥
- Všechno z objednávky pečlivě zabalíme do bublinkové fólie.
- Pevnou papírovou krabici vyložíme další bublinkovou fólií , aby v krabici pevně drželo a nehýbalo se. Když je třeba, použijeme další výplň.
- Krabici zalepíme, štítek nalepíme a krabici pošleme k vám



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové speciality |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595668402478 |
| Příležitost: | dárek, oslava, narozeniny, svátek, poděkování, ♥ |
| ? Choco Bonte: | Mandle, mléčná čokoláda |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)