Choco Bonte LÍSKOVÉ OŘECHY v ruby čokoládě
Kód: 1038



Související produkty
Detailní popis produktu
Objevte kouzlo ruby čokolády – přírodní růžové barvy a osvěžující ovocné chuti, která vás překvapí hned při prvním soustu. Naše lískové oříšky v ruby čokoládě spojují jemnou kyselkavost, sladkost a křupavost do dokonale vyvážené delikatesy.
Každý kousek je unikátní chuťový zážitek, který potěší nejen milovníky čokolády, ale i ty, kdo hledají originální dárek nebo stylovou pozornost. Vkusné balení dělá z této růžové pochoutky krásný dárek pro každou příležitost
Složení: poleva 67% RUBY čokoláda: cukr, kakaové máslo, sušené odtučněné mléko, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitin), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní vanilkové aroma, pečetící a leštící látka ( glukózový sirup, arabská guma, šelak, rostlinný olej), lískové ořechy 33%
Může obsahovat složky sóji a další suché skořápkové plody
Uchovávejte v chladu a suchu
| Hodnota na 100g | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | cca 2445 kJ / 584 kcal |
| Tuky | cca 44,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | cca 16,3 g |
| Sacharidy | cca 38,4 g |
| z toho cukry | cca 33,3 g |
| Bílkoviny | cca 10,9 g |
| Sůl | cca 0,17 g |
VŠE PEČLIVĚ A S LÁSKOU ZABALÍME ♥
- Všechno z objednávky pečlivě zabalíme do bublinkové fólie.
- Pevnou papírovou krabici vyložíme další bublinkovou fólií , aby v krabici pevně drželo a nehýbalo se. Když je třeba, použijeme další výplň.
- Krabici zalepíme, štítek nalepíme a krabici pošleme k vám



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové speciality |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595668402713 |
| Příležitost: | dárek, oslava, narozeniny, svátek, poděkování, ♥ |
| ? Choco Bonte: | ruby čokoláda, lískové ořechy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)