Choco Bonte LÍSKOVÉ OŘECHY v čokoládě MIX (hořká, mléčná, bílá, ruby)
Kód: 1041



Související produkty
Detailní popis produktu
Přinášíme vám lískooříškovou kolekci, která je skutečnou oslavou chutí a prémiových surovin. Každý lískový oříšek je obalen v jiné vrstvě čokolády – jemně mléčné, výrazně hořké, krémově bílé a výjimečně ovocné ruby.
Tato čtyřbarevná čokoládová paleta nabízí dokonalou harmonii sladkého, intenzivního i jemně kyselkavého zážitku. Skvělá jako luxusní dárek, pozornost pro blízké nebo jako sladká odměna pro chvíle, které si zaslouží něco výjimečného. Dárkové balení dodává celé kolekci šmrnc a eleganci.
Složení: poleva 67% (hořká, mléčná, bílá a ruby čokoláda) : cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené odtučněné mléko, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, laktóza, kakaový likér, emulgátor (sójový lecitin a polyglycerol-polyricin-oleát), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní vanilkové aroma, extrakt Bourbon Madagascar, pečetící a leštící látka ( glukózový sirup, arabská guma, šelak, rostlinný olej), lískové ořechy 33%
Obsah kakaové sušiny v hořké, mléčné a bílé čokoládě min. : 64%, 32% a 29%
Může obsahovat složky sóji a další suché skořápkové plody
Uchovávejte v chladu a suchu
| Hodnota na 100g | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | cca 2454 kJ / 588 kcal |
| Tuky | cca 44,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | cca 16,4 g |
| Sacharidy | cca 40,2 g |
| z toho cukry | cca 34,4 g |
| Bílkoviny | cca 9,1 g |
| Sůl | cca 0,08 g |
VŠE PEČLIVĚ A S LÁSKOU ZABALÍME ♥
- Všechno z objednávky pečlivě zabalíme do bublinkové fólie.
- Pevnou papírovou krabici vyložíme další bublinkovou fólií , aby v krabici pevně drželo a nehýbalo se. Když je třeba, použijeme další výplň.
- Krabici zalepíme, štítek nalepíme a krabici pošleme k vám



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové speciality |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595668402522 |
| Příležitost: | dárek, oslava, narozeniny, svátek, poděkování, ♥ |
| ? Choco Bonte: | lískové ořechy, hořká, mléčná, bílá, ruby čokoláda |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)