Choco Bonte MANDLE v ruby čokoládě
Kód: 1023



Související produkty
Detailní popis produktu
Objevte něco výjimečného – křupavé mandle obalené v jedinečné Ruby čokoládě, která zaujme nejen svou přirozeně růžovou barvou, ale i osvěžující ovocnou chutí.
Tato pochoutka přináší moderní zážitek z mlsání, který je lehký, vizuálně atraktivní a přitom poctivě vyrobený z kvalitních surovin. Ruby čokoláda představuje novou éru mlsání pro ty, kteří milují neotřelé kombinace a chtějí dopřát svým smyslům něco unikátního.
Složení: poleva 67% RUBY čokoláda: cukr, kakaové máslo, sušené odtučněné mléko, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitin), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní vanilkové aroma, pečetící a leštící látka ( glukózový sirup, arabská guma, šelak, rostlinný olej), mandle 33%
Může obsahovat složky sóji a další suché skořápkové plody
Uchovávejte v chladu a suchu
| Hodnota na 100g | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | cca 2376 kJ / 568 kcal |
| Tuky | cca 40,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | cca 16 g |
| Sacharidy | cca 40,1 g |
| z toho cukry | cca 33,5 g |
| Bílkoviny | cca 13,2 g |
| Sůl | cca 0,17 g |
VŠE PEČLIVĚ A S LÁSKOU ZABALÍME ♥
- Všechno z objednávky pečlivě zabalíme do bublinkové fólie.
- Pevnou papírovou krabici vyložíme další bublinkovou fólií , aby v krabici pevně drželo a nehýbalo se. Když je třeba, použijeme další výplň.
- Krabici zalepíme, štítek nalepíme a krabici pošleme k vám



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové speciality |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595668402690 |
| Příležitost: | dárek, oslava, narozeniny, svátek, poděkování, ♥ |
| ? Choco Bonte: | mandle, ruby čokoláda |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)