Choco Bonte MANDLE v hořké čokoládě
Kód: 1032



Související produkty
Detailní popis produktu
Křupavé mandle v kvalitní hořké čokoládě – jednoduchá kombinace, která v sobě skrývá překvapivě bohatý chuťový zážitek. Hořká čokoláda nechává plně vyniknout jemnou oříškovou chuť a společně tvoří delikatesu, která potěší i náročné gurmány.
Naše mandlová kolekce je ideální jako dárek, stylová pozornost nebo sladká chvilka pro sebe. Elegantní balení jen podtrhuje výjimečnost, kterou v sobě tento poctivý produkt nese.
Složení: poleva 67% HOŘKÁ čokoláda EXTRA: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor (sójový lecitin), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar, pečetící a leštící látka ( glukózový sirup, arabská guma, šelak, rostlinný olej), mandle 33%
Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě min.64%
Může obsahovat složky sóji a další suché skořápkové plody
Uchovávejte v chladu a suchu
| Hodnota na 100g | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | cca 2455 kJ / 590 kcal |
| Tuky | cca 45,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | cca 18,8 g |
| Sacharidy | cca 34,5 g |
| z toho cukry | cca 24,7 g |
| Bílkoviny | cca 11,4 g |
| Sůl | cca 0 g |
VŠE PEČLIVĚ A S LÁSKOU ZABALÍME ♥
- Všechno z objednávky pečlivě zabalíme do bublinkové fólie.
- Pevnou papírovou krabici vyložíme další bublinkovou fólií , aby v krabici pevně drželo a nehýbalo se. Když je třeba, použijeme další výplň.
- Krabici zalepíme, štítek nalepíme a krabici pošleme k vám



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové speciality |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595668402461 |
| Příležitost: | dárek, oslava, narozeniny, svátek, poděkování, ♥ |
| ? Choco Bonte: | mandle, hořká čokoláda |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)