Choco Bonte LÍSKOVÉ OŘECHY v bílé čokoládě
Kód: 1035



Související produkty
Detailní popis produktu
Objevte kouzlo zdravého mlsání! Naše oříšková kolekce je vytvořena pro všechny, kteří milují poctivou chuť a prémiové suroviny. Křupavé lískové oříšky obalené v sametové bílé čokoládě vás okouzlí harmonií chutí, kterou ucítíte už od prvního sousta
Ideální jako luxusní dárek nebo sladká odměna pro chvíle pohody. Dopřejte si výjimečný chuťový zážitek v elegantním balení, které potěší nejen chuťové pohárky, ale i oko
Složení: poleva 67% (bílá čokoláda EXTRA) cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor (sójový lecitin a polyglycerolpolyricin-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar, pečetící a leštící prostředek (glukózový sirup, arabská guma, šelak, rostlinný olej), lískové ořechy 33%
Obsah kakaové sušiny v bílé čokoládě min. 29%
Může obsahovat složky sóji a další skořápkové plody
Uchovávejte v chladu a suchu
| Hodnota na 100g | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | cca 2434 kJ / 583 kcal |
| Tuky | cca 42,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | cca 15,4 g |
| Sacharidy | cca 45,7 g |
| z toho cukry | cca 41,3 g |
| Bílkoviny | cca 7,5 g |
| Sůl | cca 0,07 g |
VŠE PEČLIVĚ A S LÁSKOU ZABALÍME ♥
- Všechno z objednávky pečlivě zabalíme do bublinkové fólie.
- Pevnou papírovou krabici vyložíme další bublinkovou fólií , aby v krabici pevně drželo a nehýbalo se. Když je třeba, použijeme další výplň.
- Krabici zalepíme, štítek nalepíme a krabici pošleme k vám



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové speciality |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595668402706 |
| Příležitost: | dárek, oslava, narozeniny, svátek, poděkování, ♥ |
| ? Choco Bonte: | bílá čokoláda, lískové ořechy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)